Par uzņēmumu


Uzņēmums “Kohver & Kott OÜ” (EST)  savu darbību uzsāka 2007. gadā, un uzņēmums pilnībā ir balstīts uz vietējā kapitāla. Sākotnēji nodarbojāmies galvenokārt ar ceļojumu koferu remontu, bet gadu gaitā mūsu kolektīvs ar savām prasmīgajām rokām pierādīja savu profesionalitāti arī bērnu ratiņu, mīksto mēbeļu, apģērbu labošanas un apkopes sfērās. Mūsu darbu ir atzinušas arī vairākas lielasstarptautiskas korporācijas, kuras uz šodienu ir kļuvušas arī par mūsu oficiālajiem sadarbības partneriem.

 

Sadarbības partneru pieprasījums pēc mūsu pakalpojumiem laika gaitā ir jūtami palielinājies, tādēļ šobrīd mēs esam paplašinājuši savu darbību arī Igauņija un Somijā. Abās valstīs atrodas mūsu biroji, un tajos pilnā apjomā piedāvājam arī visus mūsu pakalpojumus.

 

Igauņu pārstāvniecība - Kohverkott
Somijas pārstāvniecība - Laukkupiste

 

Tuvākajā nākotnē mēs plānojam paplašināt savu darbību vēl divās valstīs, kā arī plānojam paplašināt sadarbības partneru skaitu. Mūsu mērķis ir saviem sadarbības partneriem un klientiem piedāvāt ļoti kvalitatīvus pakalpojumus, kuriem vienlaikus ir konkurētspējīgas cenas.

 

Visi jautājumi/ieteikumi ir ļoti gaidīti!

Sazinieties ar mums

SIA „Kohver & Kott”

Adrese: Gogoļa iela 21, Rīga, LV1050

/ieeja no Jēzus baznīcas ielas/

Darba laiks: Pirmd.-Piektd. 10.00 – 17.00

(+371) 29 627 395

E-mail: aria@koferisomas.lv